Single Pair Ethernet filter

XFMRS heeft met de XF3506(H)-2S een SMD filter ontwikkeld specifiek voor Single Pair Ethernet applicaties. Filtering is essentieel voor een zuivere, stabiele dataoverdracht: dit SMD filter maakt dat mogelijk.

Specificaties Single Pair Ethernet filter

  • Primaire inductie 350µH
  • Wikkeling 1.000: 1.000
  • Isolatie 1500Vac
  • Afmetingen L 8,38 x B 9,91 x H 6,73 mm
  • Snelheid 100Base-T
  • AECQ200 automotive standard

Afhankelijk van het type Ethernet PHY kan er eenvoudig maatwerk geboden worden door aanpassingen aan bestaande types.

Meer informatie bij Elincom

Lees ook:

Avatar foto

Redactie

De redactie van IndustrieVandaag bestaat uit gespecialiseerde redacteuren met ervaring in de procesindustrie, productie-industrie en machinebouw met een focus op industriële automatisering. Artikelen worden samengesteld op basis van primaire bronnen zoals persinformatie, interviews met leveranciers en vakinhoudelijke documentatie.
Lees meer van: Redactie

Productie industrie - Uitgelicht

Digitale Nieuwsbrief

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEVEN EN BLIJF OP DE HOOGTE VAN ALLE INDUSTRIËLE EN TECHNISCHE ONTWIKKELINGEN!

MAANDAG: EVENTS OVERZICHT
VRIJDAG: NIEUWS OVERZICHT

Door jouw inschrijving voor de nieuwsbrief, ga je akkoord met onze privacy voorwaarden.