Laden Evenementen

« Alle Evenementen

- advertentie -

Symposium ‘Opnemers en indicatoren’

8 oktober 2026 van 13:00 tot 18:30

Op donderdag 8 oktober organiseert de Technische Commissie van de VPH het symposium over ‘Opnemers en indicatoren’ bij het ROVC in Ede.

Programma

  • 13:00 u – 13:20 u           Ingelaste Algemene Ledenvergadering (alleen toegankelijk voor leden)
  • 13.00 u – 13.30 u           Inloop niet-leden en gasten
  • 13.30 u – 13:45 u           Opening symposium en voorstellen presentatoren
  • 14:00 u – 14:45 u           Presentatie Balluff
  • 14:45 u – 15:15 u           Pauze
  • 15:15 u – 16:00 u           Presentatie IFM
  • 16:15 u – 17:00 u           Presentatie Hydac
  • 17:00 u – 18:30 u           Warm buffet
  • Balluff bijt de spits af met een presentatie over drukvaste absolute interne wegmeetsystemen en ook over externe wegmeetsystemen. Aan de orde komen; Hoe werkt een absoluut wegmeetsysteem en wat kan je ermee. Wanneer je van een cilinder de snelheid en/of de positie  kent, en je weet daarbij ook nog de druk, kun je er besturingstechnisch eigenlijk alles mee.
  • IFM vertelt o.a. over drukopnemers en drukschakelaars, olievochtigheidssensoren, trilingsopnemers, inductieve benaderingsschakelaarts, niveausensoren en flowmeters. Ook komen de verschillende uitgangssignalen aan de orde en de verwerking ervan bijvoorbeeld via I/O-link.
  • Hydac vertelt ons tot slot over de HMG 4000 datalogger en datarecorder. De HMG 4000 kan al deze signalen analoog, digitaal, PWM, CANopen, SAE J1939, IO-Link opnemen en verwerken.

Let op! Aanmelden voor 1 oktober 2026 is noodzakelijk!

Gegevens

Organisator

Locatie

Digitale Nieuwsbrief

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE WEKELIJKSE NIEUWSBRIEVEN EN BLIJF OP DE HOOGTE VAN ALLE INDUSTRIËLE EN TECHNISCHE ONTWIKKELINGEN!

MAANDAG: EVENTS OVERZICHT
VRIJDAG: NIEUWS OVERZICHT

Door jouw inschrijving voor de nieuwsbrief, ga je akkoord met onze privacy voorwaarden.